חיפוש מורים פרטיים

 
תלמידים, בית ספר ומורים בישראל

הבעיה מתחילה להיות דומיננטית מכיתה ה' ומעלה. בכיתות ה'. אחת הסיבות לירידה היא צמצום שעות ההוראה, ביטול שיעורי מלאכה, מוסיקה, ציור וצמצום שיעורי הספורט. מאחר שתקציב החינוך קוצץ ומספר שעות הלימוד קוצצו היה צריך לוותר על משהו. ברור שלא יוותרו על חשבון, עברית, אנגלית ותנ"ך. התוצאה שילד שלא מבריק במקצועות עיוניים, לא מוצא את עצמו ואין לו במה להצטיין ולקבל מילה טובה וציון טוב במשהו. כך מתחילה הנפילה התלמיד מאבד את הביטחון העצמי ובית הספר מפסיק להיות מקום שהולכים אליו ברצון ובשמחה. תשאלו ילדים בגיל 11-12 רבים יגידו לכם שבבית הספר הם אוהבים רק את ההפסקות. בגילים הצעירים יותר הילדים אוהבים את בית הספר ואת הלימודים. לאחרונה נכנסה תוכנית "אופק" לבתי הספר היסודיים. התוכנית מבטיחה שלמורים יהיה זמן לתת לתלמידים החלשים שיעורים פרטיים ויחס אישי שיקדם את התלמידים החלשים, יעניק להם את הביטחון העצמי וישפר את הדימוי העצמי. כתוצאה מכך, מקווים שרמת האלימות תרד ורמת התלמידים תעלה.
הבעיה גדלה במעבר לחטיבה. שיטת החטיבות פשטה מזמן את הרגל אבל המדינה לא מוכנה להודות בזה. הרעיון היה "אינטגרציה". ההנחה הייתה שאם יאחדו תלמידים משכבות מבוססות עם תלמידים משכבות חלשות הדבר ייטיב בעיקר עם השכבות החלשות ולא יפגע בחזקים. התוצאה גם אלה וגם אלה ניזוקו. הבעיה השנייה היא סגירת בתי הספר המקצועיים. אין לתלמיד בינוני ומטה אלטרנטיבה..כשהיו מגמות מקצועיות כמו חשמל, אלקטרוניקה, מכונאות וחשמל רכב, תלמידים מצאו לעצמם ביטוי עצמי שנתן להם ביטחון עצמי. יש כיום מהנדסים רבים שהם יוצאי מגמות מקצועיות בבתי ספר של רשת "עמל" ושל רשת "אורט". אני מכירה אישית מהנדס מחשבים חשמל ומהנדס רובוטיקה שסיימו האחד מגמת חשמל והשני מגמת אלקטרוניקה ב"עמל".

 

 
 

 
תלמידים צריכים שיעורים פרטיים?

יש תלמידים שצריכים שיעורים פרטיים בעיקר לפני מבחנים. אבל בדרך כלל שניים שלושה שיעורים פרטיים לא יעשו את העבודה. ברוב המקרים הילדים זקוקים לפחות לשיעור פרטי אחד בשבוע במקצוע שבו הם מתקשים לאורך כל השנה. הצורך במורה פרטי לפני מבחנים בלבד, אופיינית בדרך כלל לתלמידי ביה"ס התיכון לפני הבגרויות. וגם כאן לתלמידים טובים בדרך כלל.
מאחר שמורה פרטי זאת הוצאה נכבדת, שמכבידה על תקציב המשפחה, יש אפשרות לצרף 2 – 3 תלמידים יחד באותו מקצוע. מורים פרטיים ותיקים ומנוסים יודעים איך לצרף תלמידים בצורה כזו שלא ייווצר פער בין הילדים. דווקא הלימוד בקבוצה קטנה, ולא לבד, יוצר אוירה טובה וחוויית לימוד טובה. הדבר מומלץ בעיקר במקצועות האנגלית והחשבון בכיתות הנמוכות. הלימוד בקבוצה מאפשר גם קצת "כיף" שקשור למקצוע, כמו לימוד שיר באנגלית או לשחק משחקי חשבון.

 
רישום מודעה חדשה - תלמידים והורים מחפשים מורה פרטי
הוספת מודעה חינם עבור הורים או תלמידים שמחפשים מורה פרטי.
מחפשים מורים פרטיים? הינכם מוזמנים להוסיף חינם מודעה על דרושים מורים.
חובה למלא את כל השדות. אי מילוי כל השדות כראוי לא יאפשר הכנסת המודעה לפורטל לימודים.

אין הגבלת מילים בכתיבת המודעה. מומלץ לכתוב כמה שיותר ולפרט את הדרישות שלכם מהמורה הפרטי שמעוניינים בו. לא לשכוח לציין אתצ אזור המגורים.

הפרטים שירשמו יתווספו לפורטל רק לאחר בדיקה מקיפה של האחראי על האתר (האישור נתון לשיקול המערכת בלבד). לאחר הבדיקה ישלח אימייל וסיסמה כדי שניתן יהיה לערוך את המודעה.

חובה למלא את כל השדות. אי מילוי כל השדות כראוי לא יאפשר הכנסת המידע לפורטל.
 

מודעה חדשה: תלמידים והורים מחפשים מורה פרטי

אין הגבלת מילים בכתיבת המודעה. מומלץ לכתוב כמה שיותר ולפרט את הדרישות שלכם מהמורה הפרטי שמעוניינים בו. לא לשכוח לציין אתצ אזור המגורים.

המלצה עבור אלה שמבנים פחות באינטרנט:
יש לדעת שאם תרשמו במודעה לדוגמה : "יוסי מורה מתמטיקה מהוד השרון" , כאשר מישהו יחפש מורה למתמטיקה בעיר זו ימצא גם את המודעה שלך. עקב זאת מומלץ לנסח מועדה כמה שיותר שיווקית ומעניינת גם עבור הגולשים וגם עמוד מנוע חיפשו של גוגל.

חובה למלא את כל השדות. אי מילוי כל השדות כראוי לא יאפשר הכנסת המידע לפורטל.
 

 
 

שיעורים פרטיים ב:
מורים פרטיים לאנגלית
שיעורים פרטיים חשבון
מורים פרטיים לטכנולוגיה
שיעורים פרטיים בכימיה
מורים פרטיים ליקויי למידה
מורים פרטיים ללשון
שיעורים פרטיים במדעים
מורים פרטיים למוזיקה
שיעורים פרטיים במחשבים
מורים פרטיים למתמטיקה
מורים פרטיים ספרות
שיעורים פרטיים בפיסיקה
עזרה בשיעורי בית
לימודי שפות
לימודים שונים
חוגים
שיעורים פרטיים לסטודנטים
פסיכומטרי
הכנה לבגרות
מורה פרטי להיסטוריה
שיעורים פרטיים ביולוגיה
מורים פרטיים גיאוגרפיה
גיל הרך
הכנה לכיתה א' 

 
 


 
 
 

 

כל הזכויות שמורות לאתר "לימודים" © 2009

drupal statistics