חיפוש מורים פרטיים

 
יתרונות הלימוד עם מורה פרטי

שיעור פרטי עם מורה מנוסה שווה ל- 10 שעות לימודים בבית הספר. כמובן שצריכה להיות "כימיה" בין המורה לתלמיד. חשוב שבשיעורים הראשונים אחד ההורים יהיה נוכח בבית בעת השיעור ויראה את הגישה של המורה ואיך הילד מגיב. חשוב שתשאלו את בנכם או בתכם בתום שניים שלושה שיעורים איך הם מרגישים עם המורה. לחיבור בין הילד למורה הפרטית יש חשיבות עליונה בהצלחת תהליך הלמידה. לא פעם הילדים לומדים טוב "בשביל המורה". שאהובה עליהם.
מורה פרטי, שבא לביתו של התלמיד, יושב איתו ומדבר עם הילד או הילדה גם מעבר לחומר הלימוד, מוסיף לילד הרגשה טובה וביטחון עצמי שאיתם הוא מגיע לבית הספר.

 

 
 

 
 
 
שיעורים פרטיים ללקויי למידה

בנושא של לקויי למידה אסור לעשות פשרות. המורה חייבת להיות בעלת תואר, מוסמכת להוראת לקויי למידה ובעלת ניסיון רב. חשוב שהילד יהיה מאובחן ע"י פסיכולוג מומחה כדי לבדוק מה סוג הליקויים שמהם הוא סובל.
אתם ההורים, צריכים להיות הראשונים להבחין ולקבל את העובדה שלילד שלכם יש בעיה. כבר בגיל 4 אם הילד מסרב לצייר, לא אוהב לשחק בקוביות קטנות, לא מצליח להשחיל טבעות לפי סדר יורד וזאת למרות שהיכולת המילולית שלו טובה, דעו, לילד שלכם יש בעיה ואתם יכולים לקחת את הילד למומחה שיאבחן אותה ולהתחיל בטיפול. בדרך כלל ההורים מגיעים למסקנה שלילדם יש בעיה באמצע כיתה א'. הילד לא מצליח ללמוד לקרוא ולכתוב והם שואלים את עצמם איך זה יכול להיות. הילד התחיל ללכת בזמן, הוא למד לדבר מוקדם, יש לו זיכרון מצוין. איך זה יכול להיות שהוא לא מצליח ללמוד קריאה וכתיבה? אם אתם מוכנים להכיר בבעיה עשיתם צעד גדול לקראת פתרון. הרבה פעמים הילדים הדיסלקטים מבריקים וחכמים אפילו מעל לממוצע. הם מצליחים להערים על המורה וזו לא מבחינה בבעיה. רק בבית הוא מוציא אתכם מדעתכם עד שהוא מכין שיעורים. אתם עוזרים לו, גוזרים בשבילו, כי הוא לא מסוגל. הוא בוכה לעיתים קרובות ואתם פשוט מרחמים עליו, ובצדק! הילד סובל. במקרים רבים הסבל הוא פיזי ממש. יש לילדים בעיה של ישיבה על כיסא קשה. הם מעדיפים להכין שיעורים בשכיבה על הרצפה או על כורסא נוחה. הוא משתדל להבין את המתרחש בכיתה, הוא קולט הכל, את הקולות והרחשים שבתוך הכיתה והקולות שבאים מבחוץ הכל נקלט במוחו העירני, אבל לא הכל נשאר. חלק מהמידע שנעלם הוא גם חלק מחומר הלימודים.
לכן חשוב לדאוג שבזמן שיעור עם מורה פרטית יהיה שקט מסביב שהחדר או הפינה שבה הוא יושב עם המורה, יהיה מסודר בסדר מופתי. סדר מסביב עוזר לשמור על סדר ורוגע בראש.

 
עדכון המודעה שלך
 

עמוד זה בבנייה
אם ברצונך לשנות או לבטל את המודעה שלך נא לפנות במייל מאותו מייל ממנו פרסמת את המודעה.

לפנייה המייל לחץ כאן

 
 

שיעורים פרטיים ב:
מורים פרטיים לאנגלית
שיעורים פרטיים חשבון
מורים פרטיים לטכנולוגיה
שיעורים פרטיים בכימיה
מורים פרטיים ליקויי למידה
מורים פרטיים ללשון
שיעורים פרטיים במדעים
מורים פרטיים למוזיקה
שיעורים פרטיים במחשבים
מורים פרטיים למתמטיקה
מורים פרטיים ספרות
שיעורים פרטיים בפיסיקה
עזרה בשיעורי בית
לימודי שפות
לימודים שונים
חוגים
שיעורים פרטיים לסטודנטים
פסיכומטרי
הכנה לבגרות
מורה פרטי להיסטוריה
שיעורים פרטיים ביולוגיה
מורים פרטיים גיאוגרפיה
גיל הרך
הכנה לכיתה א' 
 

 
 
 
 

 

כל הזכויות שמורות לאתר "לימודים" © 2009

drupal statistics