חיפוש מורים פרטיים

 

תלמידים והורים, מחפשים מורה פרטי ?

מורה, מעוניין ללמד שיעורים פרטיים ?

לימודים חשובים לכם? לא צריך להמתין שמצב הלימודים ידרדר. לא מצאתם מודעה של מורים פרטיים מתאימים? הנכם מוזמנים לרשום מודעה חינם על חיפוש מורה פרטי.

מחפשים עבודה? מורים פרטיים מוזמנים לרשום מודעה חינם תוך ציון מקצועות הלימוד בהם מתמחים, אזורים בארץ בהם יכולים ללמד, המלצות ועוד פרטים נוספים.

 
שיעורים פרטיים בשפה ולשון

זהו מקצוע לא קל. שקשה ללמד אותו כי במהותו הוא די משעמם. מורים שמצליחים ליצור שעורי לשון מעניינים הם די נדירים. בכיתות הנמוכות (א' – ד') עדיין יש אפשרות לשחק עם הילדים משחקי מילים ולהשתמש בציורים כדי להעביר רעיון דקדוקי אבל מעבר לזה צריך להיות אשף. מורה פרטי ללשון חייב להיות בעל תואר בנושא. אם הם יודעים להיות קצת שחקנים ויש להם חוש הומור מפותח בטוח שיצליחו. מורים טובים ללשון יכולים להכין תלמיד להצלחה בבגרות בתוך 10 – 12 שיעורים.

 

 
 

 
שיעורים פרטיים באזרחות

בלימודי האזרחות חשוב שהמורה יהיה בעל תואר במדעי המדינה וידע נרחב בנושא. אין חוכמות התלמיד צריך לקראת המבחן לדעת לנתח קטע ולקרוא בין השורות. חלק נכבד מהמבחן מבוסס על קטעי עיתונות שבהם כותב המאמר מביע דעה ובסוף הקטע יש שתי שאלות שמבוססות על הקטע. התלמיד מתבקש לכתוב מה דעתו של כותב המאמר ורק בנוסף לכתוב מה דעתו. חשוב שהמורה יצייד את התלמיד במידע בסיסי על עבודת הכנסת, על חוקים בסיסיים של מדינה דמוקרטית ועל מגילת העצמאות.

 

 
 

לימודים - מורים פרטים - שיעורים פרטיים 
מורים פרטיים ללשון
 
מורה ללשון בעלת נסיון והצלחה רבה בהכנה לבגרות
לאחר שנים רבות של הצלחה, אני מזמינה אותך, התלמיד/ה ללמוד איתי לקראת מבחני הבגרות שלך או להעזר בי לחיזוק ידיעותיך במקצוע בו אתה מתקשה  תחום ההתמחות העיקרי שלי הוא לשון, אבך אני מלמדת גם: הסטוריה, תנ"ך אזרחות וספרות,  ויכולה לקדם אותך בלימודיך.  מלמדת על פי סגנון הלמידה והקצב שלך .  מילות הקסם שלי הן: מוטיבציה והתמדה.  משפט הקסם שלי הוא: אם אתה רוצה להשיג משהו שלא היה לך - עליך לעשות משהו שמעולם לא עשית.  אשמחו אם תיצור קשר ונתאם שיעור.
אני גרה באזור חיפה, ומלמדת בחיפה, טירת כרמל, עתלית ויישובי חוף הכרמל.  נוסעת לבית התלמיד, ואם הוא מעוניין - הוא יכול לבוא אליי.
ל ה ת ר א ו ת
דבורה

------------------------
Name: דבורה חרובי

Telephone: 0507214944

Email: debik@hahotrim.comתגובות הגולשים:


תגובות הגולשים

שם:
אמייל:
smile wink wassat tongue laughing sad angry crying 


נא לכתוב את האותיות שבהמשך (הדבר נחוץ לאבטחת האתר)
Security Image


 

 

 

 
 
 

 
 
 
 

 

כל הזכויות שמורות לאתר "לימודים" © 2009