חיפוש מורים פרטיים

 

תלמידים והורים, מחפשים מורה פרטי ?

מורה, מעוניין ללמד שיעורים פרטיים ?

לימודים חשובים לכם? לא צריך להמתין שמצב הלימודים ידרדר. לא מצאתם מודעה של מורים פרטיים מתאימים? הנכם מוזמנים לרשום מודעה חינם על חיפוש מורה פרטי.

מחפשים עבודה? מורים פרטיים מוזמנים לרשום מודעה חינם תוך ציון מקצועות הלימוד בהם מתמחים, אזורים בארץ בהם יכולים ללמד, המלצות ועוד פרטים נוספים.

 
שיעורים פרטיים במתמטיקה

מורה פרטי למתמטיקה או מורה  שהתמחה בהוראת המתמטיקה במשך שנות ההוראה יכולים תמיד לעזור בשיפור התוצאות בלימודים. בבית הספר היסודי המורים בכיתות הנמוכות עוברים השתלמויות מיוחדות למקצוע, בנוסף ללימודי ההוראה ולעבודת ההוראה. לאורך כל שנות עבודתם הם ממשיכים לקבל השתלמויות וכלים נוספים להטמעת החשבון הבסיסי.
מחטיבת הביניים ומעלה על המורים להיות בעלי תואר במתמטיקה ובהוראה כדי להיות כשירים ללמד מתמטיקה. הבעיה הקיימת היום בהוראת המתמטיקה היא הצורך להטמיע בתלמידים את ההבנה שבלי מתמטיקה אי אפשר להסתדר בחיים.  כל מי שרוצה להשתפר בלימודים בדרך כלל מחפש  מורים פרטיים מתמטיקה איכותיים.
מתמטיקה זו שפה. היא נוצרה מתוך קורח חיים בסיסי.
כאשר האדם הקדמון למד לצוד חיות הוא היה צריך להכין חיצים. הוא היה צריך לקבוע את אורך וכובד החץ את גודל הקשת וכו'. אם החץ יהיה גדול מידי לציד ארנבות הרי שהוא ירטש את הארנבת, הפרווה שלה לא תהיה ראויה לשימוש וגם הרבה בשר לא יישאר. אם החץ יהיה קטן מידי אי אפשר יהיה לצוד בו דוב. אז איך קבעו איזה חץ להכין? בעזרת מתמטיקה.

 

 
 

 
שיעורים פרטיים בתנ"ך

מורה פרטי בתנ"ך צריך להיות מורה ותיק ומנוסה בהוראת התנ"ך. עיקר עבודתו צריכה להיות תרגול מתמיד על סמך מבחנים משנים קודמות. חשוב שיהיה סבלני וממוקד ולא ינסה להתפרש מעבר לחומר שפורסם באותה שנה ואמור להילמד לבגרות. חשוב לחזור ולקרוא עם התלמיד בתנ"ך ללא פירושים בספר שאיתו בסופו של דבר הוא יבחן. רק כך יהיה התלמיד באמת מוכן למבחן.

 

 

לימודים - מורים פרטים - שיעורים פרטיים 
מורים פרטיים למתמטיקה
 
מורה פרטי למתמטיקה באזור המרכז והשרון
מורה ותיק ועם ניסיון רב, בעל 5 תארים, בבית התלמיד, מחירים נוחים. שיעורים פרטיים במתמטיקה בכל הרמות כולל בגרות 5 יחידות, הכנה לפסיכומטרי ושיעורים פרטים לסטודנטים.
לפרטים נוספים לחץ כאן >>>

 
מעביר שיעורים פרטיים במקצועות המדעים המדוייקים
מורה עם ניסיון עשיר בתחום מעביר שיעורים פרטיים במקצועות המדעים המדוייקים מתמטיקה פיסיקה, אנגלית סטטיסטיקה,הסתברות,מיקרו/מאקרו כלכלה,מימון בכל הגילאים ובכל הרמות הכנה לבגרויות. התחייבות לתוצאות!

מלמד בערים: קריית מוצקין, חיפה.

מקצועות הלימוד: אנגלית עסקית, אנגלית 5 יח"ל, אסמבלר, ביולוגיה, אנגלית 4 יח"ל, פיסיקה, תנ"ך, אנגלית 3 יח"ל, מתמטיקה 5 יח"ל, פיסיקה 3 יח"ל, פיסיקה 4 יח"ל, מתמטיקה 4 יח"ל, חשבונאות, כלכלה, מתמטיקה 3 יח"ל, חשבון, טבע, מדעים, הנדסה, אנגלית טכנית, אנגלית, הכנה לכיתה א, לשון, מתמטיקה, מחשבים, עברית, תורה, פיסיקה 5 יח"ל, משוואות דיפרנציאליות, סטטיסטיקה למדעי החברה א, סטטיסטיקה למדעי החברה ב, כלכלה מיקרו, כלכלה מקרו, מכניקה, שיטות מחקר למדעי החברה, אינטרנט, תורת המימון, Excel, Power Point, חשמל ומגנטיות, מתמטיקה 4 יח"ל לבגרות, מתמטיקה 5 יח"ל לבגרות, פיסיקה לבגרות, אנגלית לבגרות, מתמטיקה 3 יח"ל לבגרות, SPSS, חשבונאות ניהולית, חשבונאות פיננסית, חשמל וגלים, הסתברות, חדו"א 1, חדו"א 2.

טלפון: 052-9771125
שם - דניאלתגובות הגולשים


תגובות הגולשים

שם:
אמייל:
smile wink wassat tongue laughing sad angry crying 


נא לכתוב את האותיות שבהמשך (הדבר נחוץ לאבטחת האתר)
Security Image


 

 

 

 
 
 

 

 
 
 

 

כל הזכויות שמורות לאתר "לימודים" © 2009