חיפוש מורים פרטיים

 

תלמידים והורים, מחפשים מורה פרטי ?

מורה, מעוניין ללמד שיעורים פרטיים ?

לימודים חשובים לכם? לא צריך להמתין שמצב הלימודים ידרדר. לא מצאתם מודעה של מורים פרטיים מתאימים? הנכם מוזמנים לרשום מודעה חינם על חיפוש מורה פרטי.

מחפשים עבודה? מורים פרטיים מוזמנים לרשום מודעה חינם תוך ציון מקצועות הלימוד בהם מתמחים, אזורים בארץ בהם יכולים ללמד, המלצות ועוד פרטים נוספים.

 
קישורים ממומנים

 

התאמת מזלות

 
 

 
הכנה לפסיכומטרי

יש מכונים שמתמחים בנושא הכנה לפסיכומטרי. במכון התלמידים לומדים את החומר הנדרש ומקבלים טיפים כיצד להתמודד בהצלחה עם המבחן הפסיכומטרי שהם צריכים לעבור כדי להתקבל לאוניברסיטה. בעת ההרשמה והתשלום למכון פסיכומטרי מקבל התלמיד ערכה ובה כל החומר שהוא צריך ללמוד כולל חוברת עם מבחנים משנים קודמות. כך יכול התלמיד להתכונן ולבחון את עצמו בבית.
שיעורים פרטיים לפסיכומטרי – יש חברות באינטרנט המספקות מורים פרטיים שילמדו את הסטודנטים לעתיד לפי הקצב שלהם. בלימוד לפסיכומטרי "אחד על אחד" תמצאו יתרונות שמכון שבו מלמדים קבוצות גדולות לא יכול לספק. במכון יש מספר שיעורים מוגדר מראש. עם מורה פרטי תמיד ניתנת האפשרות להוסיף שיעורים בעת הצורך. כמו כן יש אתרים הנותנים לסטודנט את האפשרות ללמוד לפסיכומטרי דרך האינטרנט. דרך האתר יקבל הסטודנט את החומר הנדרש, אמצעי המחשה ואפשרות לחזור ולראות את החומר ככל שנדרש, עד להצלחה.

 
דעות - במה להבעת דעות אישיות בעניין לימודים
 

שיעורים פרטיים – לתלמיד הטוב, הרע והלא נורא
כל מורה מתחיל יוכל לומר לנו שאם אחוז מסויים מהתלמידים הבין אחוז מסויים מתוכן השיעור – אז הוא עשה את העבודה שלו כמו שצריך. אין בכך כדי להעיד על יכולותיו של המורה ללמד, או יכולותיהם של התלמידים ללמוד. מדובר באמת פשוטה ואפילו הגיונית. אחרי הכל, גם אם היה המורה מלמד בתנאים אידיאליים – 20 תלמידים בכיתה, 50 דקות של לימודים נטו, בלי הפרעות ובלי הסחות דעת, עדיין לא היו כל התלמידים מבינים את כל החומר באותו הקצב ובאותה הרמה.
בסבך החומר הנלמד ובמהלך 12 שנות לימוד, ניתן לפגוש את כל סוגי התלמידים. יש מי שמבקש להעלות את הציון המתמטיקה מ – 80 ל – 90, יש מי שרוצה לשפר את הציון בהיסטוריה מ – 60 ל – 80 ויש מי שפשוט מעוניין שלא להיכשל בסוף השנה וכמובן רבים הזקוקים להכנה לבגרות. לטובת כל אלה, באים השיעורים הפרטיים.
סוג נוסף של תלמידים הם אלה שאולי הבינו טוב מאד את הנאמר בכיתה, אבל לשבת ולחזור על החומר, או להכין את המטלות – זה כבר עניין אחר. יש מי שזקוקים לזמן מוגדר וקבוע המוקדש כולו להכנת מטלות הקשורות ללימודים, עם איש מקצוע ולא אחת מדובר בהבדל בין ציון נכשל, ל – 80.
כבר כמה שנים שתלמיד היושב לשיעורי עזר עם מורה פרטי אינו בהכרח התלמיד החלש בכתה ורבים מודיעים ללא כל מבוכה "יש לי היום שיעור פרטי", גם אם הם מחזיקים בממוצע ציונים המופיע בחולומותיהם של אחרים. המגמה הזו גוברת ככל שעובר הזמן ולא מן הנמנע שלמצב מערכת החינוך יש בכך חלק, שכן רבים התלמידים וגם המורים המעדיפים את המסגרת הפרטית על הכיתתית, בעיקר בגלל הפידבק המיידי של העברת החומר מצד אחד והבנתו מהצד השני.
כל בוגר לימודי הוראה, היה מעדיף להעניק לתלמידיו את מירב הידע והכלים הנדרשים וכל תלמיד שואף להבין ולהצליח. מסגרת של שיעורים פרטיים מאפשרת לשני הצדדים לחוות את הלימוד כפי שהוא אמור להיות – נתינה וקבלה, ההופכות את הלימודים לחוויה מעשירה.