תלמידים והורים, מחפשים מורה פרטי ?

מורה, מעוניין ללמד שיעורים פרטיים ?

לימודים חשובים לכם? לא צריך להמתין שמצב הלימודים ידרדר. לא מצאתם מודעה של מורים פרטיים מתאימים? הנכם מוזמנים לרשום מודעה חינם על חיפוש מורה פרטי.

מחפשים עבודה? מורים פרטיים מוזמנים לרשום מודעה חינם תוך ציון מקצועות הלימוד בהם מתמחים, אזורים בארץ בהם יכולים ללמד, המלצות ועוד פרטים נוספים.

 
שיעורים פרטיים און ליין

שיעורים פרטיים און ליין: אלה מורים שעובדים בחברות שמספקות הדרכה אישית דרך האינטרנט. בדרך כלל התלמיד נרשם ולא משלם דבר עד שהוא נזקק לשירות. הוראה אינטראקטיבית נותנת לתלמיד בזמן אמת מענה חד פעמי או קבוע. בכל פעם שהוא נתקל בבעיה הוא נכנס לאתר ומקליד מה הבעיה שהוא נתקל בה ומורה שמתמחה במקצוע המבוקש פונה אליו Online (בטלפון ודרך האינטרנט). יחד הם פותרים את הבעיה או השאלה שהתעוררה. יחד הם יכולים להתכונן למבחן או להכין את שיעורי הבית תוך קבלת המחשה מידית על המרקע המחשב והסברים בדרך מהנה ושונה. התלמיד יכול להקליט את השיעור ולצפות בו שוב ושוב וגם לחזור למורה להבהרות נוספות.
לקראת הבגרויות מתקבצות קבוצות לימוד באינטרנט. השיעורים מאפשרים אינטראקציה בין המורה והתלמיד ובין התלמידים לבין עצמם. הם מקבלים אמצעי המחשה אינטראקטיביים, משתמשים במצגות ויכולים להקליט את השיעור ולחזור ולצפות בו עד להפנמת החומר והבנתו.

 
 

 
יתרונות הלימוד עם מורה פרטי

שיעור פרטי עם מורה מנוסה שווה ל- 10 שעות לימוד בבית הספר. כמובן שצריכה להיות "כימיה" בין המורה לתלמיד. חשוב שבשיעורים הראשונים אחד ההורים יהיה נוכח בבית בעת השיעור ויראה את הגישה של המורה ואיך הילד מגיב. חשוב שתשאלו את בנכם או בתכם בתום שניים שלושה שיעורים איך הם מרגישים עם המורה. לחיבור בין הילד למורה הפרטית יש חשיבות עליונה בהצלחת תהליך הלמידה. לא פעם הילדים לומדים טוב "בשביל המורה". שאהובה עליהם.
מורה פרטי, שבא לביתו של התלמיד, יושב איתו ומדבר עם הילד או הילדה גם מעבר לחומר הלימוד, מוסיף לילד הרגשה טובה וביטחון עצמי שאיתם הוא מגיע לבית הספר.
התוצאה – תלמיד רגוע, שמשתתף בשיעורים ולא נשאר לו זמן להפריע.
שיעור פרטי מקדם את הילד לפי הקצב שלו ולפי צרכיו. אם יש צורך להתעכב עוד קצת על נושא מסוים אין בעיה. מורה פרטית מנוסה תדע בדיוק לאבחן את הצרכים והתלמיד יוכל להגיד חופשי "אני לא מבין" מבלי להתבייש בפני חבריו.
מורה פרטית מנוסה תדע להבחין אם הילד באמת הפנים את החומר. לפעמים הילדים אומרים "הבנתי" אבל רואים בעיניים שלהם, במבט האטום, שהם לא הבינו כלום. אם יש צורך מורה פרטית תפשט דברים. הדבר בולט במיוחד במתמטיקה. לפעמים שיטת לימוד אחת לא מתאימה ולא יעזרו אלף הסברים, הילד לא יבין. רק החלפת השיטה המחשה וסבלנות יעזרו. הבעיה ניכרת במיוחד כשמגיעים ללימוד החילוק והשברים.
שיעורים פרטיים בתיכון חשובים במיוחד במקצועות הריאלים. ברגע שמתגלים הקשיים הראשונים בכימיה, פיסיקה וכמובן במתמטיקה, רצוי לקחת מורה פרטי. לפעמים כמה חודשים של לימוד עם מורה פרטי יחסלו את הפער ואי ההבנה. המתנה ולחץ על התלמיד שישתדל יותר, לא יעזרו.
קרוב לוודאי שהוא כבר מאוד השתדל אבל הפער רק הולך וגדל.
מתנ"סים ומועדונים עירוניים – שם אפשר לקבל עזרה בהכנת שיעורי הבית בקבוצות קטנות. הפעילות מתקיימת בדרך כלל כל יום בימים א' – ה' משעות הצהרים. יש ישובים שבהם התלמידים מגיעים למועדון ישר מביה"ס ומקבלים במועדון ארוחת צהרים חמה. המחירים במועדונים הם זולים בהרבה משיעור פרטי בבית. התשלום הוא בדרך כלל סמלי. במתנסים ובמועדוני הרשויות המקומיות מרכז / מרכזות את העזרה לתלמידים מורים מוסמכים ולידם עובדים סטודנטים. רבות מהסטודנטיות הן סטודנטיות להוראה.

 
חיפוש מורים פרטיים ושיעורים פרטיים
כאן ניתן לערוך חיפוש ממקוד באתר לימודים.

 חיפוש מורים פרטיים או מידע אחר באתר

 חפש כאן

 
 

שיעורים פרטיים ב:
מורים פרטיים לאנגלית
שיעורים פרטיים חשבון
מורים פרטיים לטכנולוגיה
שיעורים פרטיים בכימיה
מורים פרטיים ליקויי למידה
מורים פרטיים ללשון
שיעורים פרטיים במדעים
מורים פרטיים למוזיקה
שיעורים פרטיים במחשבים
מורים פרטיים למתמטיקה
מורים פרטיים ספרות
שיעורים פרטיים בפיסיקה
עזרה בשיעורי בית
לימודי שפות
לימודים שונים
חוגים
שיעורים פרטיים לסטודנטים
פסיכומטרי
הכנה לבגרות
מורה פרטי להיסטוריה
שיעורים פרטיים ביולוגיה
מורים פרטיים גיאוגרפיה
גיל הרך
הכנה לכיתה א' 

 
 
 

 
 
 
 

 

כל הזכויות שמורות לאתר "לימודים" © 2009

drupal statistics